Fototapeta pomost czarno biała nr F213841

135,00 zł

 • Fototapeta lateksowa szerokość 150 cm x wysokość 100 cm
 • Fototapeta lateksowa szerokość 300 cm x wysokość 200 cm
 • Fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 190 cm x wysokość 125 cm
 • Fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 375 cm x wysokość 250 cm
 • Laminowana fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 125 cm x wysokość 80 cm
 • Laminowana fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 300 cm x wysokość 200 cm

Fototapeta czarno biała z pomostem i latarniami. Wokół drewnianego pomostu gałęzie drzew. W oddali zarys gór. Piękna dekoracja na ścianę. Zamówisz na wymiar.

More details

Fototapetę zamówisz telefonicznie
Fototapetę zamówisz telefonicznie

Opinie

Wyślij pytanie o inny kolor lub rozmiar

Możemy dopasować fototapetę do szerokości i wysokości Twojej ściany oraz zmienić kolor

------------------------------------------------------------------

(możesz nie podawać)
*(tylko do wiadomości sklepu)
Ocena 
2019-12-15

Zamówienie na wymiar

Dziękuję za szybką wysyłkę. Fototapeta prezentuje się świetnie.

  Ocena 
  2019-12-13

  Wspaniała

  Kupiłam i już jest na ścianie. Fototapeta wygląda świetnie. Dziękuję za szybką realizację

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Fototapeta pomost czarno biała nr F213841

   Fototapeta pomost czarno biała nr F213841

   Fototapeta czarno biała z pomostem i latarniami. Wokół drewnianego pomostu gałęzie drzew. W oddali zarys gór. Piękna dekoracja na ścianę. Zamówisz na wymiar.

   Napisz opinię

   Informacje o fototapecie

   Jaką fototapetę wybrać.

   Fototapeta lateksowa - fototapeta na papierze lateksowym o gramaturze 220 gramów na metr kwadratowy. Gładka błyszcząca - prosta w naklejaniu do szerokiego zastosowania. Łatwa w utrzymaniu czystości. Nadrukowany wzór na fototapecie ma intensywną kolorystykę. Ściana na którą nakleimy fototapetę musi być gładka, gdyż fototapeta nie maskuje nierówności ściany. W przypadku, gdy fototapeta składa się z brytów są one przygotowane do naklejenia na styk – krawędź do krawędzi, a zatem w miejscu łącznie nie ma zgrubienia.

   Fototapeta winylowa na fizelinie - fototapeta winylowa z podkładem fizelinowym o gramaturze 350 gramów na metr kwadratowy. Bardzo mocna fototapeta w półmacie. Włóknina połączona z winylem sprawia, że fototapeta bardzo dobrze kryje nierówności ściany. Prosta w naklejaniu - klejem smarujemy tylko ścianę - fototapety nie smarujemy klejem. Wierzchnia warstwa winylu posiada lekką chropowatość bardzo drobnego piasku, która pozwala na oświetlenie fototapety bocznym światłem - wzór nadal będzie widoczny. Gdy fototapeta jest w kilku kawałkach są one docięte na styk – krawędź w krawędź – brak zgubienia w miejscu łączenia brytów.

   Fototapeta laminowana winylowa na fizelinie - fototapeta zabezpieczona dodatkową warstwą płynnego laminatu - specjalnego lakieru, który tworzy powłokę zabezpieczającą. Fototapetę laminowaną można umyć - nadaje się do kuchni, przedpokoju lub łazienki lub intensywnego użytkowania np. w przedszkolach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej.

   Sposób naklejania

   Fototapeta lateksowaKleić na gładkie tynki lub płyty regipsowe. Stosować klej do tapet papierowych. Klejem smarujemy niezadrukowaną stronę fototapety, składamy do siebie i czekamy 5 minut aby wchłonęła klej. Mokrą fototapetę przykładamy do ściany i dociskamy.
   Fototapeta winylowa na fizelinieFototapeta winylowa na fizelinie. Lekko chropowata fototapeta do ogólnego zastosowania. Trwała i bardzo łatwa w naklejaniu. Kleić na tynki lub płyty regipsowe. Klej do tapet na fizelinie. Klejem smarujemy jedynie ścianę.

   13 produkty w tej kategorii