Fototapeta róża kwiaty nr F214201

135,00 zł

  • Fototapeta lateksowa szerokość 150 cm x wysokość 100 cm
  • Fototapeta lateksowa szerokość 300 cm x wysokość 200 cm
  • Fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 190 cm x wysokość 125 cm
  • Fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 375 cm x wysokość 250 cm
  • Laminowana fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 125 cm x wysokość 80 cm
  • Laminowana fototapeta winylowa na fizelinie szerokość 300 cm x wysokość 200 cm

Fototapeta z różą (kwiaty) w stylu Vintage. Zwróć uwagę na ciekawy efekt widoczny na zdjęciu powyżej, który nadaje fototapecie z modelem róży charakter malarstwa. Pamiętaj, że tapetę z różą możemy dowolnie modyfikować. Dopasować kolor, rozmiar i ułożenie kwiatów na wzorze. 

More details

Fototapetę zamówisz telefonicznie
Fototapetę zamówisz telefonicznie

Wyślij pytanie o inny kolor lub rozmiar

Możemy dopasować fototapetę do szerokości i wysokości Twojej ściany oraz zmienić kolor

------------------------------------------------------------------

(możesz nie podawać)
*(tylko do wiadomości sklepu)

Informacje o fototapecie

Jaką fototapetę wybrać.

Fototapeta lateksowa - fototapeta na papierze lateksowym o gramaturze 220 gramów na metr kwadratowy. Gładka błyszcząca - prosta w naklejaniu do szerokiego zastosowania. Łatwa w utrzymaniu czystości. Nadrukowany wzór na fototapecie ma intensywną kolorystykę. Ściana na którą nakleimy fototapetę musi być gładka, gdyż fototapeta nie maskuje nierówności ściany. W przypadku, gdy fototapeta składa się z brytów są one przygotowane do naklejenia na styk – krawędź do krawędzi, a zatem w miejscu łącznie nie ma zgrubienia.

Fototapeta winylowa na fizelinie - fototapeta winylowa z podkładem fizelinowym o gramaturze 350 gramów na metr kwadratowy. Bardzo mocna fototapeta w półmacie. Włóknina połączona z winylem sprawia, że fototapeta bardzo dobrze kryje nierówności ściany. Prosta w naklejaniu - klejem smarujemy tylko ścianę - fototapety nie smarujemy klejem. Wierzchnia warstwa winylu posiada lekką chropowatość bardzo drobnego piasku, która pozwala na oświetlenie fototapety bocznym światłem - wzór nadal będzie widoczny. Gdy fototapeta jest w kilku kawałkach są one docięte na styk – krawędź w krawędź – brak zgubienia w miejscu łączenia brytów.

Fototapeta laminowana winylowa na fizelinie - fototapeta zabezpieczona dodatkową warstwą płynnego laminatu - specjalnego lakieru, który tworzy powłokę zabezpieczającą. Fototapetę laminowaną można umyć - nadaje się do kuchni, przedpokoju lub łazienki lub intensywnego użytkowania np. w przedszkolach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Sposób naklejania

Fototapeta lateksowaKleić na gładkie tynki lub płyty regipsowe. Stosować klej do tapet papierowych. Klejem smarujemy niezadrukowaną stronę fototapety, składamy do siebie i czekamy 5 minut aby wchłonęła klej. Mokrą fototapetę przykładamy do ściany i dociskamy.
Fototapeta winylowa na fizelinieFototapeta winylowa na fizelinie. Lekko chropowata fototapeta do ogólnego zastosowania. Trwała i bardzo łatwa w naklejaniu. Kleić na tynki lub płyty regipsowe. Klej do tapet na fizelinie. Klejem smarujemy jedynie ścianę.

30 produkty w tej kategorii

Opinie (6)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews

jaki koszt

Śliczne różyczki jestem po prostu zachwycona. Taką tapetę mogłabym mieć. Ciekawe jaki byłby koszt za rozmiar szerokość 236 cm x wysokość 215 cm

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Odpowiedź od Fototapety na ściany - Sklep Internetowy:
Dzień dobry. Pani Sandro koszt za rozmiar 236 cm x 215 cm wyniesie: fototapeta lateksowa 456 zł, a winylowa na fizelinie 761 zł. Do wyceny dołączam propozycję dopasowania fototapety z modelem róży do tych wymiarów. Wizualizację wysłałem na maila.